August 2013

jOBS

21. august 2013 at 15:45 | Foster. |  Films.
jOBS [JOBS]

Režisér: Joshua Michael Stern - USA, 2013
122 minut - Životopisný/Drama - titulky
Hrají: Ashton Kutcher, Dermot Murloney, Josh Gad...


"Steve Jobs byl bezesporu jedním z největších vizionářů 20. století, technologickým géniem a mimořádně schopným obchodníkem. Jeho spolupracovníci ho často nenáviděli proto, jaký byl, ale milovali proto, co tvořil. Apple, Macintosh, iPhone, iPad nebo filmové studio Pixar. Uměl ukazovat cestu celému lidstvu, pracovat však byl schopný jen s vybranými jedinci. Vždyť kdo by neznal jeho slavnou větu: "Pracujte jen s génii, idioty vyhoďte!" Měl na to právo - sám byl génius. Steve Jobs, spoluzakladatel společnosti Apple, od jehož smrti letos na podzim uplynou dva roky, nyní po knižním bestselleru ožívá také na filmovém plátně."
-oficiální text distributora


John Green - The Fault In Our Stars

17. august 2013 at 9:01 | Foster. |  Books.
Počet stran: 316Jazyk: AngličtinaVazba: Paperback
Nakladatelství: PENGUIN BOOKS
Vydáno: 2012
Český název: HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY


Anotace: Despite the tumor-shrinking medical miracle that has bought her a few years, Hazel has neber been anything but terminal, her final chapter inscribed upon diagnosis. But when a gorgeous plot twist named Augustus Waters suddenly appears at Cancer Kid Support Group, Hazel's story is about to be completely rewritten.

Navzdory nádoru-zmenšujícímu lékařskému zázraku, který ji získal pár let, Hazel vždy byla nevyléčitelná, její závěrečná kapitola napsaná v diagnózách. Ale když se nádherná změna zápletky jménem Augustus Waters najednou objeví v Podpůrné Skupině Dětí s Rakovinou, příběh Hazel se chystá být kompletně přepsán.


Percy Jackson: Moře Nestvůr

15. august 2013 at 23:07 | Foster. |  Films.
PERCY JACKSON: MOŘE NESTVŮR [Percy Jackson: Sea Of Monsters]

Režisér: Thor Freudental - USA, 2013
Podle knižní předlohy od Ricka Riordana [druhý díl]
108 minut - Fantasy/Dobrodružný/Rodinný - dabing
Hrají: Logan Lerman, Alexandra Daddario, Jake Abel...


"Být bohem na Olympu není příliš jednoduché, už jen proto, že jsou těchto mocných božských postav plné mraky a ne vždy se mezi sebou přátelí. Být člověkem mezi lidmi má také svá úskalí. Ale být polobohem, to už je pořádný průšvih."
- oficiální text distributora, celý obsah můžete nalézt například tady


Navigation.

14. august 2013 at 12:20 | Foster. |  Others.


about foster // loved ones // story "falling"
book reviews // adventures // film reviews

Soul mates.

14. august 2013 at 0:12 | Foster. |  Others.CLAIRE DRAYEN [http://halcyone]

JASS THE NEVERLANDER [http://safehaven]A nakonec blogy, které už nejsou aktivní nebo jejich autorky přešly jinam, ale navždy zůstanou v mých vzpomínkách:

Foster.

14. august 2013 at 0:10 | Foster. |  Others.
" Mezi její oblíbené barvy patří odstíny moře a také lesa, jednoduše řečeno modrá a zelená. Nezařadila by se mezi holčičí populaci této planety - je moc líná na to, aby se malovala, šaty nenávidí a už dávno se smířila s tím, že její vlasy jsou prostě nezkrotitelné. Také nesnáší nakupovaní a tlachání o klucích. Místo toho si raději zaběhá nebo posedí s dobrou knížkou a zeleným čajem na zahradě - to když má přespříliš energie, většinou skončí u notebooku na nějaké sociální síti. "

Zkrátka, miluju běhaní, zelený čaj, sýrový popcorn, pálivé jídlo, dobré seriály, alternativní hudbu, dopisy, anglické paperbacky a utopie, můj notebook, minimalismus, jógu a svíčky. Chtěla bych vlastnit psací stroj a umět ovládat své sny, když spím. Už jsem objevila svoji spřízněnou duši, a jak ona sama podotkla, není to jenom o tom najít kluka, do kterýho se zamiluju. Vlastně díky tomuhle blogu jsem měla možnost potkat dvě spřízněný duše a za to jsem nesmírně vděčná.