March 2014

every ending is a new beginning

19. march 2014 at 20:48 | Foster.
^ cliché but true enough


thank you for everything
Foster, xx

Sherlock BBC \ TV Show

1. march 2014 at 12:55 | Foster. |  Films.
Sherlock [Sherlock]

Režisér: those devils Mark Gatiss, Steven Moffat
Hrají: my future husbands Benedict Cumberbatch, Martin Freeman and others

2010 - 2014 \ zatím

Season 1Season 2Season 3
A Study in PinkA Scandal in BelgraviaThe Empty Hearse
The Blink BankerThe Hounds of BaskervilleThe Sign of Three
The Great GameThe Reichenbach FallHis Last Vow


Přemýšlela jsem, jestli by nebylo jednodušší a efektivnější vám sem jednoduše postnout link na obrázky Benedicta Cumberbatche, či nějaké stills ze samotného seriálu. Nebo rovnou link na stáhnutí. Ale... No dobře, žádné ale, asi by to to všechno vyjádřilo líp, než jenom moje recenze, ale chtěla jsem to zkusit. Anyway, pokud chcete, jděte se kochat - link.

Předem se omlouvám za veliký výskyt pozitivních přídavných jmen a superlativ.

Hodně jsem toho o tomhle seriálu slyšela už předtím, než jsem se začala koukat. Spoustu lidí, obzvlášť těch důležitých okole mě, ho sledovalo, básnilo o něm... Začala jsem se na něj koukat. A těch celkově asi 13,5 hodin jsem zkoukla během jednoho týdne - i s mým téměř žádným volným časem. Upřímně, pokud po mě někdo něco chtěl, zatímco mi Sherlock běžel na obrazovce, měl smůlu. Protože tohle... je neuvěřitelné dokonalé.

Řekla jsem si dvě věci: (a) Proč nikdo nepíše recenze na seriály? (A pokud vy píšete, pardon, napište mi dolů link a já si tu recenzi s radostí přečtu!) Něco jako tohle si zaslouží stejně pozornosti jako skvěle napsané knihy. (b) Měla bych poděkovat těm třem lidem, díky kterým jsem se na tuhle absolutně perfektní věc začala dívat - takže díky, Jass, Nell a Claire.